Akce

Náš fotograf Tomáš Záleský přišel s nápadem nafotit nově zrekonstruovaný bazén a wellness ve Vysokém Mýtě. Tak jsme se dali do práce a vše vyvrcholilo 19.8.2018 samotným focením. Příprava ani průběh nebyl úplně jednoduchý.
Hlavně ze začátku pro naši novou vizážistku Nikolu Vodičkovou, která musela zvládnout připravit čtyři modelky. Myslím,že ta...

V rámci akce EDGAR DEGAS:
TAJEMSTVÍ MALÉ TANEČNICE v Chrudimském loutkovém muzeu, kam Silver Agency propůjčila svou zkušenou modelku Ivanu Mellerovou. Následně po převléknutí do kostýmu vládla ve výtvarném ateliéru příjemná tvořivá atmosféra.


Akce proběhla v prostorách restaurace Na Rozkoši U Kulatý Báby. Předváděli se modely butiku kate fashion antiaging a firmy modelypropsy.czSoučástí akce byla i proměna jednoho z diváků. Proměnu jsi vzala na starosti vizážistka Gabriella Celarová. Časem se můžete těšit i na video z dílny Reného Faktora. Vice fotografií zde.

Zveme Vás na akci Krása Podzimu, která se uskuteční 5.10.2017
v Restauraci na Rozkoši U Kulatý Báby.

Těšit se můžete na grilované pochoutky z místní restaurace, ukázky z nových kolekcí podzim/zima a to i pro naše čtyřnohé miláčky.
V průběhu akce se můžete poradit s vizážistkou a také shlédnout Hairstylingovou show.

Náš dvorní fotograf Tomáš Záleský nás požádal o spolupráci na jednom z jeho fotografických projektů. Získal možnost focení v bytě před rekonstrukcí.
Více fotografií zde

Dne 15.6.2017 jsem spolu s Crosscafe pořádali akci "Krása léta v CrossCafe", která se konala v druhém patře kavárny CrossCafe na třídě Míru v Pardubicích.K naší radosti se na akci přišlo podívat kolem padesáti lidí a další rozmrzele odcházeli, protože všechny stolečky byly obsazené .VŠEM ZÚČASTNĚNÝM MNOHOKRÁT DĚKUJEME!
vice fotografií zde